Ziraat Bankası Proje Kredisi

Ziraat Bankası Proje Kredisi

Ziraat bankası proje kredisi yeni bir iş kurmak isteyenler için çok avantajlı imkanlar sunuyor. Yeni bir iş girişiminizi , hayallerinizi ziraat bankası gerçeğe dönüştürmemiz de bize yardımcı oluyor. Yeni bir iş için kararımızı verdiğimizde bizim için gereken tek şey o işi gerçekleştirmemiz için gereken nakit paradır. Bu nakit parayı da ziraat bankası kobi müşteri temsilcisiyle görüşerek gerekli belgeleri tamamladıktan ve gerekli olan nitelikleri sağladıktan sonra ziraat bankasından proje kredisi çekerek temin edebiliriz.

Ziraat Bankası Proje Kredisi Gerekli Evraklar

Ziraat bankası proje kredisi almak için öncelikle bankaya gidip oradaki kobi müşteri temsilcisiyle bire bir konuşmamız bizim yararımıza olacaktır. Gittiğimizde iş yeri tanımımızdan , ne yapmak istediğimizden , bahsedebililir ve  projemizi müşteri temsilcisine sunabiliriz. Özelikle de yapmak istediğimiz iş proje aşamasındaysa onu en ince ayrıntısına kadar müşteri temsilcisine sunmalıyız. Bizden somut bilgiler beklerler. İş planımızı görmek isteyebilirler. Zaten bizimde önümüzü görebilmemiz için  bu önemlidir. Yapacağımız işten ne kadar kar elde edeceğimiz , gelir gider dengemizi hesaplayıp görmemiz bize de kolaylık sağlayacaktır. Yatırım kredisi çekmeden önce mutlaka derinlemesine düşünmeli ve pişman olacağımız kararlar vermemeliyiz.

Ziraat Bankası Proje Kredisi Başvurusu

Ziraat bankası yatırım kredisinin tutarı , vadesi , ödeme şekli projeye göre belirlenebilir. Kredi değerlendirme çalışmaları sonucuna göre şekillenen ödeme planımıza göre ödemelerimiz başlarız. Sunduğu güzel avantajlardan biri de bu kredimizi ödemesiz dönemli olarak kullanabilmemizdir. Ödemesiz dönem ne demek? bunu sizler için açıklamak istiyorum.  Kredimizi kullanıp , işlemeye başladığı tarihten itibaren herhangi bir ödeme yapmayıp sanki kredi çekmemiş gibi beklediğimiz dönemdir. Ne ana parayı ne de faizini ödemeye başlarız. Bu bizim için çok güzel bir avantajdır.  İşin ilk zamanlarında toparlanma evresinde kendimizi sıkıntıya sokmadan sadece işimize odaklanıp nereye para yetiştireceğimizi düşünmemiş oluruz.

Ziraat Bankası Hayvancılık Hibe Kredileri

Ziraat bankası proje kredisi yapmak istediğimiz projenin yüzde 75 i kadarını bize ödeyebilir. Bu yüzden de elimizde bir miktar paramızın da olması gerekmektedir. Ancak kredi ödeme planımızı kendimiz belirleyebiliriz. Hazırladığımız projelere uygun ve uzun vade fırsatları ve cazip faiz oranlarıyla ziraat bankası girişimci ruhumuza destek vermektedir. Ayrıca bir başka hibe kredi için Avrupa Birliği Hibe Kredisi göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

 

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.