Ziraat Bankası Kredi

Ziraat Bankası Kredi

Türkiye’ nin önde gelen devlet bankalarından Ziraat bankası acil nakit ihtiyacı olanlara yeni ve ucuz kredi imkanı sunarak cebimizi de kafamızı da rahatlatıyor. Uygun Faiz oranı ve esnek ödeme seçenekleriyle devletin desteğini tamamen hissedeceğimiz kredileri Ziraat Bankasından bizlere adeta hediye gibi.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat bankası kredi başvurusuna bulunmak istiyoruz fakat zamanımız yok ise dert etmeye gerek yok. Çünkü ziraat bankası bütün kanallar üzerinden krediye başvurabilme imkanı sağlıyor. İnternet, sms, şube nereden başvurmak istersek başvurabiliyoruz. En kolayınıza ya da en rahatınıza hangi başvurma kanalı geliyor ise oradan başvurabiliriz.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi

Telefon ile başvurularda ziraat bankası müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz bize kredinin hangi şartlar altında çıkıp çıkmayacağını aktararak bizi bilgilendirecektir. Bu esnada bizim hakkımızda bilgi edinmek ister ve bize birkaç soru sorar. Bunlar Tc kimlik numarası, doğum yeri ve anne kızlık soyadı gibi sorulardır. Müşteri temsilcimizi aramadan önce bu bilgileri elimizde hazır bulundurursak işlemlerimiz daha hızlı sonuçlanacaktır. Ayrıca müşteri temcimizi aramak için 7 gün 24 saat hizmet veren ziraat bankası müşteri temsilcilerine 444 00 00 numaralı telefondan ulaşabiliriz.

Ziraat Bankası Web Üzerinden Başvuru

Ziraat bankası kredisine başvurabilmek internet ortamından da mümkün. Kendi internet sitesi üzerinden başvuruları alan banka size yönelteceği sorularla kredi çekip çekemeyeceğimizi sorgular ve kredinin sonucu belirlemeye çalışır. Kredi puanımız yani kkb puanımız üzerinden yapılan bu sorgulama tc kimlik numaramız kullanılarak yapılır. Bundan dolayı internet üzerinden başvuracaksak kimliğimiz yanımızda olmalıdır.

Sms İle Kredi Başvurusu

İnternet ve telefon ile kıyasladığımızda sms daha az ilgi gören bir başvurma kanalıdır. Sms yönetimini kullanarak krediye başvurduğumuzda ise bize sistem tarafından otomatik olarak bazı sorular sorulacaktır. Bunlar diğer başvurma kanallarında da olduğu gibi kimlik numaramız ve benzeri sorular olacaktır. Kredi , TC kimlik no, Vade, Aylık Net maaşımızı yazarak 4747’ ye sms gönderebiliriz. Sms gönderirken aralarda boşluk kullanmayı unutmamamız gerekir. Eğer kredimiz onaylanırsa en yakın şubeye gidip acil nakit ihtiyacımız olan parayı çekebiliriz.

Bireysel Müşteri Temsilcisi İle Kredi Başvurusu

Diğer başvuru kanallarından ziyade sizlere önereceğimiz başvuru kanalı Ziraat bankası şubelerine giderek krediye başvurmaktır. Bireysel müşteri temsilcimiz bize kredi hakkında bilgi verir ve ne kadar istediğimizi kaç ayda geri ödeyeceğimizi konuşuruz. Kredi puanımızı kontrol ederek krediye uygunluğumuzu kontrol eder. Eğer eskiden gelen bir borç gecikmemiz yoksa yani kredi puanımız yüksekse bireysel müşteri temsilcimizin de onayıyla krediyi kullanabiliriz. Ziraat bankası kredi başvurusunun yapılabilmesi için nüfus cüzdanının yanı sıra maaş aldığımız yerden maaş bordrosunu yanımızda götürmemiz kredinin çıkmasını hızlandırabilir.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.