Yapı Kredi Yeni Kart Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi bankası, tıpkı diğer bankalara benzer şekilde başvuru almaktadır. Tüm bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi bankasında da kredi kartı başvurusu yapmak için 18 yaşını doldurmak gereklidir. Yapı Kredi bankasına kredi kartı başvuru işleminde bulunurken en dikkat etmeniz gereken şeylerin başında kredi notunuz ve geliriniz gelmektedir.

Yapı Kredi Bankasına Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi bankasına, kredi kartı için başvuru yaparken 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir. Kredi kartı başvuru işlemini internet üzerinden, çağrı merkezi aracılığıyla veya Yapı Kredi bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Yapı Kredi bankasından kredi kartı çıkarmak için kredi notunuzun 690’ın üzerinde olmalı ve gider – gelir oranınız makul bir seviyede olmalıdır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Yapı Kredi bankasının bünyesinde 9 adet farklı kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla; Yapı Kredi World, Yapı Kredi World Gold, Yapı Kredi World Platinium , Yapı Kredi adios, Yapı Kredi adios Platinium, Yapı Kredi Crystal, Yapı Kredi Opet, Yapı Kredi Koçailem ve Yapı Kredi Play’dir. Bu kredi kartlardan en bilinenleri Yapı Kredi bankasının genel kullanım için piyasaya sürdüğü Yapı Kredi World ve öğrenciler için piyasaya sürülen Yapı Kredi Play’dir. Yapı Kredi bankasının size sunduğu kredi kartı çeşitlerinden dilediğiniz bir tanesine başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World Kart Avantajları

  • Yapı Kredi World Card ile yurtdışına alışveriş yaptığınızda Yapı Kredi bankası size 75 TL World puan sağlamaktadır.
  • MTV ödemenizi Yapı Kredi World Card ile yaparsanız, vade farksız 3 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.
  • com üzerinden 500 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 50 TL World puan Kazanabilirsiniz.
  • World Card ile Biletix.com’dan yapacağınız her alışverişinizde 6 taksit imkânı sunulmaktadır. Ayrıca Biletix.com’dan Shakira konseri biletini World Card ile yüzde 50 indirimli olarak alabilirsiniz.

Not: Yapı Kredi kredi kartları hakkındaki bu yazı bilgilendirme amacı taşımaktadır. Daha detaylı bilgi için Yapı Kredi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.