Vodafone Bayilik Şartları 2016

Vodafone Bayilik Şartları

Telsim markasını satın alarak Türkiye pazarına giriş yapan Vodafone, daha sonra Telsim ismini Vodafone’a çevirmiştir ve Vodafone ismiyle Türkiye’de GSM operatörü olarak hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde 10’dan fazla ülkede aktif olarak aynı isimle GSM operatörü olarak hizmet veren Vodafone, ülkemizde GSM ve telekomünikasyon alanında önemli atılımlar yaparak adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Vodafone bayilik şartları demek, Global pazardaki deneyimini Türkiye’ye yansıtarak her zaman yenilikçi bir firma olduğunu gösteren Vodafone, son dönemde Türkiye’de hiçbir operatörün yapmadığı bir şeyi yaparak kullanıcılarına dijital müzik servisi Spotify’ın Premium versiyonunu tarifeye ek olarak çok uygun bir fiyata sunmuştur. Bunun yanı sıra şirket, Vodafone SuperNet adı altında ADSL ve fiber internet alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca popüler olan diğer bayilikler için iddaa Bayilik ŞartlarıBurger King Bayilik konularına göz atabilirsiniz.

Vodafone bayilik şartları nelerdir ?

Türkiye çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan ve son olarak ülkenin en köklü spor kulüplerinden olan Beşiktaş’ın yeni stadına isim sporu olan Vodafone’un bayisi olmak ister misiniz? Global çapta kendini kanıtlamayı başaran Vodafone, yeni bayilikler vermeyi sürdürmektedir. Eğer sizde bir Vodafone bayisi olmak istiyorsanız, Vodafone bayilik şartları tamamlandıktan sonra resmi olarak bir Vodafone bayisi olarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Vodafone Bayilik Maliyeti Nedir ?

Peki, Vodafone bayilik şartları içerisinde neler bulunmaktadır? Hemen bahsetmeye başlayalım. Vodafone bayilik şartları içerisinde GSM ve telekomünikasyon konusunda bilgi sahibi olma büyük yer kaplamaktadır. Bir Vodafone bayisi olmak istiyorsanız GSM ve telekomünikasyon gibi konuları adeta tabiri caizse yalayıp yutmuş olmanız gerekmektedir. Bir diğer önemli şart ise insan ilişkileri üst seviyede ve güler yüzlü bir kişiliğe sahip olmanız. Vodafone, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir ve bu doğrultuda sizin bayinize gelen bir kişinin bayiden mutlu bir şekilde ayrılmasını ister. Doğal olarak insan ilişkileri kuvvetli, pozitif ve güler yüzlü bir karakter olmanız gerekmektedir. Sorumluluk alabilmeli ve işinizi hakkıyla yerine getirebilmelisiniz. Vodafone, kendine güvenen ve her işin üstesinden gelmeyi başaran kişilere bayilik vermeyi tercih eder. Vodafone bayilik şartları incelendiğinde bir diğer önemli konunun ise işine tutkuyla bağlı olmak ve girişimci bir ruha sahip olmanız gerektiğinin altının çizildiği görülmektedir. Yani Vodafone, yaptığı işten mutlu olan ve işini yapmaktan dolayı sıkılmayan bayiler aramaktadır.

Vodafone bayilik alma iletişim

Yukarıdaki Vodafone bayilik şartları bana göre, ben bu şartları karşılıyorum diyorsanız BÜYÜKDERE CADDESİ NO:251 MASLAK, ŞİŞLİ/İSTANBUL adresine giderek bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca 0 (542) 542 00 00 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da bayilik başvurusu konusunda talebinizi iletebilirsiniz. İlgili adres ve numaradan uygulamanız gereken yönergeleri öğrenebilir ve buna göre hareket edebilir, planlama yapabilirsiniz. Vodafone bayisi olduğunuz takdirde Vodafone’un global çaptaki gücünden yararlanarak başarılı bir iş kurabilirsiniz.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.