Vakıfbank Taksitli Nakit Avans

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans

Vakıfbank taksitli nakit avans aynı kredi çeker gibi acil nakit ihtiyacımızı karşılayabilir. Kredi puanımız düşük, sicilimiz bozuk ise kredi kullanmak isteyip de kullanamıyorsak artık yeni bir çözüm var. Kredi kullanımında sıkıntı yaşayanlar acil nakit ihtiyacını artık kredi kartlarından taksitli veya taksitsiz nakit avans kullanarak karşılayabiliyor. Taksitli nakit avans aynı kredi çeker gibi bize bir ödeme tablosu oluşturur ve kredi öder gibi aynı şekilde ödeyebiliriz.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Taksitli nakit avans kredi kartı limitimizden ayrılmış bir limittir ve her kart için her banka için ve her kişi için farklı limitler belirlenebilir. Bankalar kişilerin kredi puanını geçmişteki borçlarını ödeme güçlerine göre kredi kartı sahiplerine limit oluştururlar ve bu limitlerin belirli bir kısmı nakit avans limiti olarak belirlenir. Belirlenen limit üzerinden nakit avans kullanabiliriz ve aynı kredi kullanır gibi elimize nakit para geçer. Belirlenen limit kredi kartı limitimiz değil nakit avans limitimizdir. Örneğin 5.000 TL limitli bir kredi kartımız varsa bu kredi kartının limiti 5.000 TL ‘dir fakat nakit avans limitimiz daha düşük bir tutar örneğin 3.000 TL olabilmektedir.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Faiz

Vakıfbank taksitli nakit avans kullanımının en güzel yönü ise kredi kullanırken imzaladığımız sayfalarca kağıt veya şubede harcadığımız saatlerimize artık elveda diyoruz. Çünkü nakit avansı atmden bile kullanabiliyoruz. Atmden kredi kartımız üzerinden nakit avans seçeneğiyle ilerleyerek taksitli nakit avansı seçeriz ve kaç ay taksit yapmak istediğimizi atm üzerinden belirleriz ve rahatça acil nakit ihtiyacımızı 5 dakikada çözebiliriz. Taksitli nakit avans kredi kullanımına göre çok daha rahat ve çok daha hızlıdır. Eğer kredi kullanmak istiyor fakat zamanımız yoksa hemen kredi kartımızla atmden parayı çekip acil ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Erken Ödeme

Nakit avans kullanabilmek için kredi kartı sahibi olmamız gerekir. Kredi kartı sahibi olabilmek içinse kredi puanımızın yüksek olması gerekir. Geçmişte yaşadığımız maddi sıkıntılar bizim kredi kartı sahibi olmamızı engeller. Hali hazırda kredi kartımız varsa taksitli nakit avans kullanmak için kredi kartı limitimizi yükseltme talebi verebiliriz. Fakat unutulmamalıdır ki taksitli nakit avans kredi kullanımından daha yüksek bir faiz oranına sahiptir. Ayrıca hibe krediler için Avrupa Birliği Hibe Kredisi göz atabilirsiniz