Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Kartı başvurusu

Bir devlet bankası olan Vakıfbank sunduğu cazibeli fırsatlar ve kart seçenekleriyle Kredi kartı alanında bir devrim yapmışa benziyor. Seçenekler o kadar fazla ki eminim bu kredi kartlarından en az bir tanesi seçebileceğimiz, ilgi alanımıza girebilecek bir karttır.

Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri

Türkiye de bulunan bir çok banka ister devlet bankası olsun ister özel banka bir çok kredi kartı çeşidi var ve reklamlarından da belli oluyor. Fakat Vakıfbank sunduğu çeşitli kredi kartlarıyla bize yeni seçenekler ve fırsatlar sunuyor. Bunlardan bazılarını sizin için en kolay anlaşılabilir ve özet şekilde karşınıza çıkartıyoruz.

1)Vakıfbank Worldcard

Worldcard hem çok kullanılan hem de hemen hemen her yerde geçen bir karttır. Taksit imkanı sağlaması ve acil nakit ihtiyacımızı karşılayabilecek taksitli nakit avans çekebilmemizde bir çok avantajından sadece ikisi olarak dikkatimizi çekiyor ve Worldcard almamız için teşvik ediyor.

2)Taraftar Kart

Hem bizim kazanmamız hem de gönül verdiğimiz renklerin kazanması alışveriş yaparken en fazla isteyeceğimiz şartlardan biri olabilir. Vakıfbank Türkiye’nin önde gelen takımlarına ait çıkarttığı kartlarla hem biz kazanıyoruz hem de tuttuğumuz takıma kazandırıyoruz. Ayrıca takımımızın sattığı ürünleri de alabiliriz ve sürpriz taksit seçenekleriyle karşılaşabiliriz.

3)Milplus

Vakıfbank Milplus ile yapacağımız her alış veriş bize yol göstermektedir. Aslında demek istediğimiz şey bu kart ile biriktirdiğimiz tüm puanlarla hayalini kurduğumuz her yere bedava gidebilir gezdiğimiz yerlerde de harcama yaparak dönüş biletimizi de bedavaya getirebiliriz ya da indirimli olarak bilet alabiliriz. Gitmek istediğimiz ne kadar yer varsa Milplus yardımcı olabilir.

4)Platinium

Vakıfbank’ın çıkarttığı en özel kartlardan birisidir. Genelde firma sahipleri veya gelir düzeyi yüksek olan kişilerin kullandığı bir karttır. Bu kartı herkes kullanamaz mı diye düşünürsek kartın herkese çıkma ihtimali düşüktür. Aslında neredeyse vip hizmet sunulan bir kart bile dememizde sakınca olmadığını düşünüyorum. Platinumla Sabiha gökçen ve Esenboğa havalimanlarında lounge hizmeti alabilmekteyiz. Lounge hizmetini harcamalarımıza ve Vakıfbank’ın belirlediği şartlara göre indirimli bir şekilde veya ücretsiz olarak alabilmekteyiz.

5)Rail&Miles

Adından da anlaşılacağı gibi trenle seyahat etmeyi seven yada tren seyahati çok yapan kişiler bu kartı kullanarak tren seyahatlerini indirimli veya bedava yapabilmektedir.

6)Likecard

Öğrenciler için çıkarılan kart üniversite öğrencilerine hitap etmektedir. Öğrencilerin durumlarını anlayarak onlar için özel avantajlar ve indirimler sunmaktadır.

7)Ortak Markalı Kart

Vakıfbank worldcard avantajlarıyla beraber özel anlaşma yapılan ortak markalarda cazip fırsatlar sunan bir karttır.

8) Tercih Kart

Hepimizin artık bıktığı usandığı ve kesinlikle ödemek istemediği yıllık kart aidat ücretine son veren bir karttır. Yıllık ücret yerine kullandığımız özelliklerin ücretini öderiz sadece.

9)Business Card

Firma harcamalarını yapabileceğimiz karttır. Firma harcamaları bilindiği gibi bireysel harcamalarımızdan daha fazla olduğu için daha kolay puan biriktirebilir ve mile dönüştürebiliriz.

10)Tarım Kart

Bir devlet bankası olan Vakıfbank kuruluş amacı olan çiftçileri destekleme bakış açısını çıkartmış olduğu kredi kartlarında da göstermektedir. Çiftçileri unutmayan Vakıfbank acil nakit ihtiyacımız için gerekli olan parayı taksitli vakit şeklinde bize sunarak derdimize bir son verebiliyor. Ayrıca kartlar için detaylı bilgiyi Vakıfbank şubelerinden edinebiliriz.

9 yorum

Yorumlar kapatıldı.