Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi ekonomik sıkıntılar çektiğimiz bu zor günlerde derdimize koşuyor uygun faizli kredi veriyor. Düşük faizli kredinin ödeme seçenekleri de çok cazip.2016 da krediyi çekip 2017 de ödemeye başlıyoruz ve bu sayede de geri öderken herhangi bir sıkıntı çekmiyoruz. Ayrıca hibe kredileri için  Avrupa Birliği Hibe Kredisi  göz atabilirsiniz

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi ister emekli olun ister çalışan ister memur olun ister esnaf herkese kapısını ardına kadar açıyor ve ihtiyaç kredisini kim kullanmak isterse başvurabiliyor. Acil nakit ihtiyacımız varsa herhangi bir kısıtlaması olmayan bu ihtiyaç kredisine başvurabilir elimizi rahat ettirebiliriz. İhtiyaç Kredisinin en güzel yanı ise diğer krediler gibi bizi kısıtlamıyor olmasıdır. Konut kredisinde sadece ev taşıt kredisinde sadece araba alabiliyorken ihtiyaç kredisinde hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır. İhtiyaç kredisini ister tatil ister seyahat ister sağlık istersek de acil nakit ihtiyacımız için kullanabilir her ne ihtiyacımız varsa özgürce harcayabiliriz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi 48 Ay

Her derde deva Vakıfbank ihtiyaç kredisi için yapmamız gereken çok basit. İster internetten ister telefondan istersek de şubeye giderek görüşebiliriz. İnternet ve telefondan başvuru daha kolay gözükse de Şubeye giderek müşteri temsilcimizle görüşmek daha güvenilirdir. En yakın Vakıfbank şubesine yanımızda Nüfus cüzdanı pasaport veya ehliyetimizle bireysel müşteri temsilcimiz aracılığıyla krediye başvurabiliriz. Bireysel müşteri temsilcimiz kredi notumuzu sorgular ve kredi çekip çekemeyeceğimizi sorgular. Eğer puanımız uygun ise krediyi kullanmak ve imzaları atmak için şubeye bizi tekrar çağırır. Eğer krediyi kullanamıyorsak bize neden kullanamadığımız hakkında bilgi verir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faizi

Krediyi kullanama mızın birden çok nedeni olabilir. Bunlardan bir tanesi kredi puanımız düşüktür. Kredi puanımızın düşük olması demek geçmiş borçlarımızı düzgün ödemediğimizi gösterir ve buda borç ödeme konusunda sadık olmadığımızı gösterir. Bunu gören banka kredi vermek istemeyebilir. Kredi puanımız düşük ise kredi çekemeyiz demek yanlıştır. Kredi puanımızı görmezden getirtebilecek kefil sistemi vardır. Eğer iyi kazanan ve maaşı garanti olan bir kefil bulabilirsek banka kredi vermeyi kabul edebilir. Kefil için Devlet memuru veya en az 6 aydır sigortası kesintisiz yatan bir çalışan seçilebilir. Eğer bankaya kefil göstererek krediye başvurursak çıkma olasılığı artmaktadır.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.