Teknosa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

12 Ağustos 2016
759 kez görüntülendi

Teknosa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Teknosa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye genelinde yüzlerce mağazasıyla sektörünün lideri olma unvanına sahip olan Teknosa, büyüme hedeflerini gerçekleştirmeye devam ederken buna paralel olarak istihdam oranını da arttırmaya devam ediyor. Teknosa’nın açmış olduğu aktif iş ilanlarını bu yazımızda sıralayacağız. Öte yandan, Sunny Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 ve Siemens Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 gibi ilanlara da bakabilirsiniz.

Teknosa’nın iş alımı yapacağı departmanlar:

– MAĞAZA SATIŞ DANIŞMAN
– DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
– Disney Satış Danışmanı

Teknosa İş İlanları Başvuru

http://www.kariyer.net/teknosa-ic-ve-dis-ticaret-a-s-is-ilanlari-c8183-p33061/ Linkini kullanarak Teknosa’nın iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Teknosa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.