Tatil Fırsatları: En Uygun Otellerde %50’ye Varan İndirim

Tüm yılın büyük bölümünde yoğun iş temposu ve hayat koşuşturmasıyla hemen her insan gerek fiziksel gerekse de zihinsel anlamda ciddi şekilde yorgunluk yaşamaktadır. Sene içerisindeki bu yorgunluğu atmanın en büyük yolu, tatil yapmaktır. Yılın çok küçük bir bölümünde yapılan bu tatil, fiziksel ve psikolojik yenilenme için çok önemlidir. Bu sebepten dolayı yapılacak olan tatilin kaliteli olması gerekmektedir. Tatil yapacak oteli tercih edecek kişilerin ilk dikkat ettiği husus otelin kalitesi ve fiyatıdır. Kaliteli ve aynı zamanda fiyat bakımından uygun otel tercihi yapmak isteyenler için içeriğin devamında çeşitli öneriler sunacağız.

En Popüler Tatil Yerleri ve Fırsatları

Ülkemizde tatil konusunda tercih edilebilecek pek çok farklı bölge bulunmaktadır. Bu bölgelerin her biri için farklı otel fırsatları bulunmaktadır. Bu bölgeleri ve bölgelerde yer alan otellerin uygun fiyatlı fırsatlarına maddeler halinde değinelim.

Fethiye Otel Fırsatları

Türkiye’de yaz tatili denince akla ilk gelen bölgelerden biri Muğla’nın Fethiye ilçesidir. Müthiş bir doğaya ve denize sahip olan Muğla’da çok sayıda kaliteli otel bulunmaktadır. Hotel Vanilla isimli otel, Muğla’da yer alan kaliteli otellerden biridir. Yeşil bir çevreye sahip olan Hotel Vanilla, 2-3 kişilik konforlu ve geniş odalarıyla ziyaretçilerine yüksek rahatlık sunmaktadır. Yüzme havuzu bulunan otelin konumu Çalış Plajı’na yürüme mesafesi uzaklığındadır. Hotel Vanilla’da 2 yetişkin 2 gece 3 gün tatil yapmak için ödeyeceğiniz ücret 900 liradır. Bu fiyat şartlara ve kalınan süreye göre değişebilmektedir.

Hotel Vanilla dışında Fethiye’de uygun fiyatlarla yüksek kaliteli bir tatil geçirebileceğiniz otellere Ünsal Hotel, Olympos Hotel Adults Only ve Faralya Misafir Evi gibi yerleri gösterebiliriz.

Marmaris Otel Fırsatları

Muğla’nın bir diğer önemli tatil beldesi de şüphesiz Marmaris’tir. Muğla’nın nüfus bakımından en büyük ikinci ilçesi olma özelliğine de sahip olan Marmaris; doğal güzellik, tarihi yapılar ve her dönem düzenlenen keyifli festivalleriyle yerli yabancı fark etmeksizin tatil yapmayı düşünen herkesin ilk aklına gelen yerlerden biri olmaktadır. Marmaris’te uygun fiyatla keyifli bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği otellerden biri Moda Beach Hotel’dir. Kendine özel kum plaja sahip olan otelde aynı zamanda açık havuz, şezlong, su sporları alanı, 7-24 oda servisi ve her olanağa sahip kaliteli odalar yer almaktadır. Moda Beach Hotel’de 2 yetişkinin 5 gece boyunca yapacağı tatilin ücreti 1350 TL’dir.

Moda Beach Hotel’in yanı sıra Marmaris’te uygun fiyatlı yüksek kaliteli tatil için Begonville Hotel, Sesin Hotel ve Class Beach Hotel gibi otelleri tercih edebilirsiniz.

Antalya Otel Fırsatları

Türkiye’nin dünya çapında gözde tatil yerlerinden biri de Akdeniz’in incisi olan Antalya’dır. Özellikle yaz aylarında yerli yabancı milyonlarca turist, keyifli bir tatil yaşamak için Antalya’yı tercih etmektedir. Class Beach Hotel, Antalya’da tatil için tercih edilebilecek en başarılı otellerden biridir. Denize sıfır bir konumda yer alan otel, müşterilerine sayısız olanaklar sunmaktadır. Bu olanakların başında kapalı havuz, restoran, sauna, hamam, spa, masaj, çocuk havuzu ve jakuzi gelmektedir. Class Beach Hotel’de 2 yetişkinin 4 gün 5 gece boyunca konaklama için ödemesi gereken miktar 7 bin TL’dir.

Antalya’da tatil için tercih edebileceğiniz diğer oteller şu şekildedir: Fun & Sun Family Comfort Beach, Silence Beach Resort ve Karmir Resort & Spa

Tüm bunların dışında aşağıda sıraladığımız tatil yerlerinin hepsinde otel fırsatları bulunduğunu belirtmek gerek.

  • Bodrum
  • Çeşme
  • Kuşadası
  • Datça

Uygun Fiyatlı Otellerde Tatil Fırsatı

Uygun fiyatlarla tatil yapmak herkesin istediği bir durumdur. Bunu yapabilmenin en önemli yolu dönemsel olarak otellerin ve tur şirketlerinin yaptıkları kampanyaları takip edip bunlardan hızlıca yararlanmaktadır. Türkiye’de otel fırsatlarını en iyi yakalayabileceğiniz adreslerin başında hotels.com, trivago.com, booking.com, otelz.com etstur.com, tatilsepeti.com ve jollytur.com gelmektedir. Bu adresleri düzenli olarak takip ederek siz de ucuz tatil fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.