Pronet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Pronet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Güvenlik konusunda başarılı çözümler üreten ve alanında üst sıralarda bulunan Pronet, istihdam açısından ülke ekonomisine katkı sağlamayı sürdürüyor. Pronet’in güncel personel alımı ilanlarına beraber göz atalım.

Pronet’in iş alımı yapacağı departmanlar:

– Müşteri Bağlılığı Yönetimi Takım Lideri (Churn)
– Satış Uzmanı
– Tahsilat Temsilcisi
– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Pronet İş Başvurusu

http://www.kariyer.net/pronet-guvenlik-hizmetleri-is-ilanlari-c3535-p27858/ Linkini kullanarak Pronet iş ilanlarını detaylı şekilde görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Pronet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.