Odeabank Konut Kredisi

Odeabank Konut Kredisi

Odeabank konut kredisi devletin yeni çıkardığı faiz destekli vade destekli konut kredileriyle beraber oldukça avantajlı oldu. Emlak konut işbirliğiyle devletinde konuya el atmasıyla beraber konut kredileri faiz oranlarında büyük bir düşüş var ve sadece bu kadar da değil, hem faizler düştü hem de vadeler uzadı. 1 ay öne aldığımız konut kredisi 10 yıl 0.90 faiz oranından kullanıyorken şimdi ise 20 yıl 0,78 den kullanabiliyoruz. Ev almak isteyen ev alma hayali kuran herkesin başvurabileceği konut kredileri artık çok avantajlı.

Odeabank Konut Kredi Faiz

Odeabank konut kredisi ev almak isteyen ev alma hayali kuran herkesin kullanabileceği çok avantajlı bir kredi türüdür. Odeabank konut kredisiyle kiracı olmaktan kurtulur ve hayallerimizde ki eve kavuşabiliriz. İster yazlık ister kışlık ev olsun ister oturmak için isterseniz de yatırım için alalım. Amacımız ne olursa olsun hem faiz oranı hem de vadelerde yapılan değişiklikler ev almak isteyen herkesi çok heyecanlandırıyor diyebiliriz. Ev sahibi olmanın çok zor olduğu günümüzde emlak konut evlerinde yapılan bu düzenleme herkese çok yarayacak orası kesin. Ayrıca hibe krediler için Avrupa Birliği Hibe Kredisi göz atabilirsiniz

Odeabank Konut Kredisi Transfer

Konut kredilerinde vadeler çok uzun tutulabilir. Tabi bunun karşılığında bankaya neredeyse evin 2 katı kadar bir tutar ödeyebiliriz fakat şunu unutmayalım konut fiyatları 10 yıl sonra ne kadar olacak diye düşünürsek geri ödediğimiz kredi rakamından daha fazla olacağı kesin. Bundan dolayı devletinde destekli projeler olan konut kredileri konusunda kesinlikle banka şubesine giderek bilgi almanızı öneririz. Bankaya gittiğimizde bireysel müşteri temsilcisiyle görüşmemiz gerekir. Bireysel müşteri temsilcisi bizden Nüfus cüzdanımızı, ehliyetimizi veya pasaportumuzu ister. Bu belgelerde yazılı olan bilgiler aracılığıyla kkb puanımıza yani kredi puanımızı kontrol eder.

Odeabank Konut Kredi Faiz Oran

Bireysel müşteri temsilcimize konut kredisi için geldiğimizi söylemliyiliz ve devlet destekli olan konut projelerinden almak istediğimizi söylemeliyiz. Evimizi belirledikten sonra müşteri temsilcimizi kkb puanımızın krediyi çekmeye uygun olup olmadığına sistemden bakarak karar verir. Eğer geçmiş borçlarımızı zamanında ve gecikmesiz ödediysek kkb puanımız yüksek çıkar. Kkb puanımız kredi çekmeye elverişli ise ne kadar çekmek istediğimizi ve ne kadar sürede ödeyeceğimizi belirleriz ve yepyeni evimize merhaba diyebiliriz. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz sorularınız var ise yorum kısmına soruyu bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede yanıt verecektir.