Odea Bank Tüketici Kredisi

Odea Bank Tüketici Kredisi

Odea Bank tüketici kredisi artık 48 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Devletin müdahalesiyle vadeler 36 aydan 48 aya çıktı. 48 ay vade biz kredi kullananlar için çok avantajlı bir durum haline geldi. Eskiden kredi vadeleri 36 ay iken aylık taksit tutarları maaşımızı geçiyordu ve kredi başvurularımız otomatik olarak sistem tarafından reddedilir. Sistemin otomatik olarak başvurumuzu reddetmesini engelleyen kredi başvuru sürecimizin iptal edilmesini engelleyebilmesini ortadan kaldırmaktadır.

Odea Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredilerinde vade devletinde talebi üzerine 36 aydan 48 aya kadar yükseltildi. Kredi aylık taksitlerimizi düşürebilecek bu uygulama ile kredi başvurularımız artık maaşımızdan dolayı reddedilemeyecek. Kredilerimizin reddedilmemesi demek acil nakit ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz parayı bulmamız ve ihtiyaçlarımızı giderebileceğimiz anlamına gelir. İhtiyaçlarımızı gidermenin en kolay yolu haline gelen ihtiyaç kredileri vadelerin uzaması ve faizlerin düşmesi ile çok cazip hale geldi.

Odea Bankası İhtiyaç Kredisi

Odea Bank tüketici kredisi en yakın Odea Bank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi ile görüşebiliriz. Bireysel müşteri temsilcimiz bizim sistem üzerinden kkb puanımızı kontrol eder ve krediye uygun olup olmadığımıza karar verir. Puanımız bizim kredi geçmişimizi gösterir. Kredi geçmişimiz bankalarda bulunan borçlarımızı geçmişte ödediğimiz veya ödemediğimiz ya da gecikmeli ödediğimiz bütün borçlarımızı gösterir. Bu borçları üzerinden bir puan belirlenir ve bu puan aracılığıyla biz kredi kullanabilir veya kullanamayız. Kredi puanımız kredi çekebilmemiz için önemli etkenlerden biridir bundan dolayı ileride ev almak, araba almak gibi planlarımız var ise kredi borçlarımızı, kredi kartı borçlarımızı bugünden düzgün ödemeliyiz, kesinlikle gecikme yapmamalıyız ki puanımız yükselsin kredi ihtiyacımız olduğunda rahatça kullanabilelim. Ayrıca hibe krediler için Devlet Destekli Hibe Kredi göz atabilirsiniz

Odea Bank Tüketici Kredisi

Kredi puanımız düşükse kredi kullanamayız diyemeyiz. Göstereceğimiz teminat ile kredi kullanabiliriz. Teminattan kast ettiğimiz kefildir. Bireysel kredilerde gayrimenkul teminat gösterilemiyor sadece kefalet alınabiliyor. Kefil bulacağımız kimsenin devlet memuru olması bize kredinin çıkması için büyük avantaj sağlar. Devlet memuriyeti garanti maaş olarak algılandığı ve her ayın aynı günü maaşın yatacağı devlet garantisinde olduğu için devlet memurlarının kefil olması oldukça etkilidir. Merak ettiğiniz bütün soruları yorum kısmına bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.