İşe Giriş | isegiris.com - 14 Eylül 2019, Cumartesi

Komagene Bayilik Şartları

12 Temmuz 2016
1.222 kez görüntülendi

Komagene Bayilik Şartları

Komagene Bayilik Şartları

Komagene, özellikle son yıllarda kendini ciddi anlamda geliştirmiş ve kalitesini Türkiye geneline yaymayı başarmış bir çiğ köfte markasıdır. Halen gelişme ve yenilenme sürecinde olan Komagene; gerek internet, gerekse TV reklamları sayesinde her kesime ulaşmaktadır. Bu yenilenme ve gelişme sürecinde şube sayısını da arttırmayı hedefleyen Komagene, bu kapsamda yeni bayilikler vermektedir. Şuanda halihazırda Türkiye’nin 80 ilinde 860 şubesiyle hızla büyümeyi sürdüren Komagene, yurtdışında da başta Almanya olmak üzere pek çok ülkede şube açmıştır ve açmaya devam etmektedir.

Sizde bu büyük Komagene markasının bayisi olmak istiyorsanız, en öncelikle Komagene bayilik şartları bildirisini gözden geçirmelisiniz. Bu bildiride Komagene bayisi olmak için gereken bütün şartlar detaylı bir biçimde anlatılmaktadır. Firmanın bayilik şartlarına geçmeden önce, Starbucks Bayilik Şartları ve Mc Donalds Bayilik Şartları 2016 gibi bayilik şartlarını da okuyabileceğinizi ifade edelim.

Komagene Bayilik Şartları Nelerdir?

Komagene markasının şuandaki halihazırda 860 şubesinin yüzde 98’i bayilik modeliyle yönetilmektedir. Yani Komagene, bayilik sistemine büyük önem vermekte ve bu sistemi benimsemektedir. Sizde eğer Komagene’nin bayileri arasında yerinizi almak istiyorsanız, bahsedeceğimiz Komagene bayilik şartları konusunu dikkatlice okumalısınız. Bu şartları kendinize göre iyice analiz edip, daha sonra bayi olmaya kesin anlamda karar vermelisiniz. Öncelikle şunu söylemek gerekir ki, Komagene bayilerinden çok uçuk kaçık şeyler istememektedir.

Komagene bayilik şartları içerisinde vurgulanan en önemli husus; bu işi yapmak konusunda istekli ve arzulu olmaktır. Eğer bu istek ve arzu varsa gerisi elbet gelecektir. Bayilik şartları içerisinde yer alan şartlardan bir diğer önemli şart ise reklam ve pazarlama konusunda en azından 2 yıllık bir tecrübeye sahip olmaktır. Eğer bu tecrübeye sahipseniz, Komagene’nin ulusal pazarlama ekibi sayesinde geri kalan bütün pazarlama desteğine sahip olacaksınız.

Komagene bayilik şartları bildirisinde maddi konuda da çok büyük beklentiler yoktur. Bayi olmak isteyen kişinin düşükte olsa bir sermayeye sahip olması gerektiği aktarılmaktadır.

Komagene Bayilik Almak

Komagene bayilik şartları yerine getirilip bayilik alındığı takdirde ne gibi avantajlara sahip olacağınızdan bahsedelim. Öncelikle Komagene markasının gücünü arkanızda her daim hissedebileceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır. Yani markanın imajı, güvenilirliği ve bilinirliği sayesinde siz hep bir adım önde olacaksınız. Ayrıca yatırımınızın geri dönüşümünü kısa sürede alma imkanına sahip olacaksınız. Son olarak herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda Komagene yetkililerinin size her zaman yardımcı olacağını söyleyebiliriz.

Komagene bayilik şartları ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.

Yorumlar

  1. hasan akın dedi ki:

    bayilik için gerekli maddi ve konum ile ilgili bilgi almak istiyorum.