İşbank İhtiyaç Kredisi

İşbank İhtiyaç Kredisi

İşbank  İhtiyaç kredisi esnek vade seçenekleri ve uygun faiz oranı ile kredi ihtiyacı olanlara yeni fırsatlar sunuyor. Tüketici kredisi kullanmak isteyen acil nakit ihtiyacı olan herkes bu krediye başvurabilir. Sağlık, tatil, ihtiyaç, konut, araba kısaca ne istersek, nereye istersek kullanabileceğimiz esnek bir kredidir. Detaylı bilgi için Akbank İhtiyaç Kredisi  göz atabilirsiniz

İşbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

İşbannk ihtiyaç kredisini kullanabilmek için en yakın İşbank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcimizle görüşmek yeterli olacaktır. Bireysel müşteri temsilcimiz kredi puanımızı, kredi geçmişimizi kontrol eder ve kredi kullanma konusunda geçmiş kredilerimize bakarak araştırma yapar. Bu çalışma neticesinde kredi kullanıp kullanamayacağımız belli olur. Kkb puanımız yüksekse yani geçmiş kredilerimizde, kredi kartlarımızda herhangi bir gecikme, takip yoksa kredi kullanabiliriz. Fakat tersi bir durumda yani kredi ve kredi kartlarımızda herhangi bir gecikme ,takip varsa kredi puanımız düşük çıkar ve buda ihtiyacımız olan acil nakit parayı kredi olarak kullanmamızı engelleyebilir.

İşbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kredi kullanırken sadece kredi puanımız yani kredi geçmişimiz önemlidir demek yanlış olur. Sadece kredi geçmişimiz kontrol edilmez. Krediyi ödemeye gücümüz yeter mi yetmez mi sorgulanır. Bu sorgulama bizim maaş bordromuza bakılarak yapılır. Maaş bordrosu kredi kullanımlarında gerekli olur bundan dolayı yanımızda getirmemiz işlemlerimizi hızlandırır. Maaşımızın en fazla %70’ine kadar kredi taksiti ödeyebiliriz. Eğer çekmek istediğimiz kredinin aylık taksitleri maaşımızın %70’inden fazla ise ihtiyacımız olan krediyi kullanamayabiliriz. Bundan dolayı maaşımızın yüksek olması kredi kullanımlarında önemli bir kriterdir.

İşbank İhtiyaç Kredisi Başvuru

Maaşımız düşük ve kredi puanımız da düşükse kredi kullanamayız diyemeyiz bundan dolayı umutsuzluğa kapılmaya gerek yoktur. Vadeyi uzatarak kredi taksitlerini maaşımızın %70’inin altına çekebiliriz ve kredi kullanabiliriz. Maaşımız yetiyor fakat kredi puanımız düşük ise bu kez de kredi kullanmak için kefil bulmamız gerekebilir. Kefil bularak kredi puanı düşüklüğünü gidebiliriz ve acil nakit ihtiyacımızı giderebiliriz. Kefil bulurken devlet memuru veya sigortası en az, aralıksız 6 ay yatırılmış bir çalışanda bulabiliriz. Devlet memuru garantili memurluk olduğu için ve maaşı her ay aynı gün kesin olarak yatacağı için kefil olma konusunda en garanti kişi olarak bakılabilir.