İng Bank Kredi Kartı Başvurusu

İng Bank Kredi Kartı Başvurusu

Yakın zamanda ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan İng Bank da diğer bankalara benzer kredi kartı başvuru sistemine sahiptir. Kredi kartı başvuru işleminizi İng Bank web sayfasından yapabilirsiniz. İng Bank web sayfasının yanı sıra mobil bankacılık, çağrı merkezi ve İng Bank şubeleri aracılığıyla da kredi kartı başvuru işlemi yapılabilmektedir. Tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi İng Bank da kredi kartı başvurusu için bazı şartlar belirlemiştir. Eğer o şartları sağlıyorsanız, kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanacağından emin olabilirsiniz.

İng Bank Kredi Kartı Başvuru Şartları

İng Bank’tan kredi kartı başvuru işlemi yapabilmek için 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gereklidir. 18 yaşından küçük lise öğrencileri ise aileleri aracılığıyla İng Bank’tan ek kart başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. İng Bank’tan kredi kartı çıkarabilmek için kredi notunuzun belli bir seviyenin üstünde olması gereklidir. İng Bank yetkililerinden kredi notunuzun yeterli olup olmadığını net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz İng Bank için yeterli değilse, başka bankalara başvuru işleminde bulunabilir veya kredi notunuzu artırmayı deneyebilirsiniz. Kredi kartı almak için başvuru yaparken giderleriniz kadar geliriniz de önemlidir. Gelirlerinizi ne eksik ne de fazla yazmalısınız. Gelirlerinizi net bir şekilde belirtmezseniz kredi kartı dolandırıcılığı ile suçlanabilirsiniz.

İng Bank Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

İng Bank’tan kredi kartı başvurusu yaparken toplamda 6 adet kredi kartı çeşidi olduğunu göreceksiniz. İng Bank’ın kredi kartları ise  İng Pegasus Premium Kart, İng Pegasus Plus Classic Kart, İng Bonus Card, Turuncu Extra Kart, İng Nakit Kart ve Light Kart’tır. Bunlardan en yaygın kullanılanı ise İng Bonus Card’tır. Diğer bankalarda olan gençler için düşük limitli kredi kartı uygulaması İng Bank’ta bulunmamaktadır.

İng Bank Kredi Kartı Avantajları

İng Bank kredi kartını tercih ederseniz İng Bank sizin için 3 adet hoş geldin teklifi sunmaktadır. Bu tekliflerin herhangi birini seçip İng kredi kartınızı güven içinde kullanabilirsiniz. İng Bank size 1000 TL’ye kadar 9 ay taksitli masrafsız ve faizsiz nakit avans fırsatı sunmaktadır. 100 TL ve üzeri taksitlendirilebilir alışverişleriniz için 6 boyunca 3 taksit imkanı sunuluyor. Bir ay boyunca yapacağınız tüm harcamalarda İng Bank size yüzde 20 bonus sağlamaktadır. Not: İng Bank kredi kartları ve başvuru koşulları hakkındaki bu yazı, sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Daha detaylı bilgi için İng Bank’ın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.