Halkbank Paraf Kredi Kartı

Halkbank Paraf Kredi Kartı

Halkbank Paraf Kredi Kartı her ihtiyacımızın her zaman yanımızda. İster alışveriş yapar taksitlere böleriz ve rahat rahat öderiz. İstersek de acil nakit ihtiyacımız için nakit avans çeker ihtiyaçlarımızı anında giderebiliriz. Parafın en önemli özelliklerinden birisi ispark kampanyası olmasıdır. İsparklar da ücretsiz park hakkımız bulunmaktadır. Hem alışveriş yapıp hem de ücretsiz park edebiliriz. Ayrıca hibe krediler için Kosgeb Hibe Kredileri göz atabilirsiniz

Halkbank Paraf Kredi Kartı Şifresi Alma

Halkbank Paraf kart ile nakit avans veya taksitli nakit avans kullanabiliriz. Şubede sıra bekleme derdi olmadan, sayfalarca okumadığımız ama imzalamak zorunda bırakıldığımız sözleşmeleri imzalama derdi olmadan kolayca kredi çeker gibi ATM’den para kullanabiliriz. Paraf kart ayrıcalığıyla hem puan biriktirir hem de borcun tamamını ödemek zorunda kalmadan 3 ay boyunca asgari tutarını ödeyebiliriz. Paraf kart bize 3 ay asgari tutarı ödeme rahatlığı sağlayabiliyor. 3 ay boyunca dönem borcunun tamamını değil de asgarisini ödeyebiliyoruz. Asgari ödeme tutarını art arda 3 aydan fazla yapmamamız gerekir. Eğer 3 aydan fazla kredi kartımızın asgarisini ödersek gecikmeye girebiliriz ve bu da puanımızı olumsuz etkileyebilir yani puanımızı düşürebilir.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Limit Yükseltme

Halkbank paraf kart ile dilersek sadece nakit avans değil taksitli nakit avans da kullanabiliriz. ATM’ den kullanabileceğimiz nakit paranın ödemelerini taksitlere bölerek bir daha ki aylarda ödeyeceğimiz borçlarımızın tutarlarını düşürebiliriz ve bu da elimizi bollaştırır, ihtiyaçlarımızı rahatça giderebilmek için bir fırsat bulmuş oluruz. Taksitli nakit avans yaparak hem puan biriktiririz hem de ispark avantajlarından faydalanmış oluruz. Bütün bu belirtilen avantajların dışında halkbank paraf kartını dilersek parafly olarak çıkartabilir dilediğimiz yere uçak bileti alıp puan kazanabiliriz. Kazandığımız puanlarla dilediğimiz yere uçabiliriz. Parafly kartında biriken puanlar uçak bileti alımlarında 3 katına kadar bilet alma şansı verir bizlere.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Kampanyaları

Halkbank paraf kart sahibi olabilmek için yapacağımız işlemler oldukça basit ve kolay. En yakın halkbank şubesine giderek Nüfus Cüzdanı, ehliyet veya pasaportumuzla beraber bireysel müşteri temsilcisine başvurabiliriz. Yanımıza belirttiğimiz belgeler dışında maaş bordromuzu da almamız bize avantaj sağlar. Kredi kartları başvurusu yapılırken sisteme maaş bilgilerimizin yüklenmesi gerekir, bundan dolayı maaş bordromuzun yanımızda olması bize büyük avantaj sağlar.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.