Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan Garanti Bankası da kredi kartı başvuru hususunda diğer bankalara benzer bir yol izlemektedir. Garanti Bankası, kredi kartı başvurusu sırasında sizden borçlarınıza ve gelirlerinize ilişkin belgelerin yanı sıra birtakım kişisel bilgiler de istemektedir. Eğer gerekli şartlara uyduğunuz taktirde Garanti Bankası’ndan kredi kartı almamanız imkansızdır. Garanti Bankası kredi kartı başvuru şartları, kredi kartı çeşitleri ve avantajları için bu yazının devamını okumanız yeterlidir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Şartları

Garanti Bankası aracılığıyla kredi kartı başvuru işlemini yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. 18 yaşından küçük bireylere velileri aracılığıyla ek kart çıkartılabilir.Garanti Bankası’ndan kredi kartı çıkarabilmek için kredi notunuzun 700’ün üzerinde olması gereklida belirtmek Garanti Bankası’ndan kredi kartı alımınızı kolaylaştıracağı gibi limitinizin de daha yüksek olmasını sağlayacaktır.

Garanti Bankası Kart Çeşitleri Nelerdir?

Garanti Bankası, müşterilerine yaklaşık 10 adet farklı kredi kartı çeşidi sunmaktadır. Bunların bazılarının limitleri daha yüksek iken, bazıları da ödemelerde kolaylık sağlamaktadır. Garanti Bankası müşterilerinin en çok başvuru yaptığı kredi kartları ise Garanti Bonus ve Garanti Bonus Genç’tir. Garanti Bonus, Garanti Bankası tarafından daha çok genel kullanım için piyasaya sürülmüştür. Garanti Bonus Genç ise daha çok üniversite öğrencilerinin kullanımı için uygundur. Ayrıca Garanti Bonus Genç’in limiti, Garanti Bonus’a göre daha düşüktür. Kredi kartı çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Garanti Bankası’nın web sayfasından alabilirsiniz.

Garanti Bonus Avantajları

  • Garanti Bonus ile Jolly Tur’dan yapacağınız alışverişlerde 9 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.
  • Bosch mağazalarından, Garanti Bonus ile yapacağınız alışverişlerde 12 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.
  • Polo Garage mağazalarından Garanti Bonus ile yapacağınız alışverişlerde 6 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca GAP ve Marks & Spencer’dan yapacağınız alışverişleriniz de yüzde 50 indirim fırsatı sizi bekliyor.
  • Altınbaş’tan alacağınız pırlantalarda yüzde 20, altınlarda ise yüzde 10 indirim sizi bekliyor.
  • Fast food mağazaları ve kahve zincirlerinde Garanti Bonus temassızı kullanarak yaptığınız ikinci 50 TL ve üzeri alışverişe Garanti Bankası 10 TL Bonus hediye ediyor.
  • Tüm bunların dışında çeşitli internet mağazalarında da Garanti Bankası’nın kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Not: Garanti Bankası kredi kartları hakkındaki bu yazı bilgilendirme amacı taşımaktadır. Daha detaylı bilgi için Garanti Bankası’nın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.