FLO Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

FLO Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye genelindeki onlarca mağazasıyla ayakkabı satışı konusunda hizmet veren FLO, bu hizmetini ve mağaza ağını gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Buna paralel olarak personel alımlarına da devam eden FLO’nun güncel iş ilanlarına beraber bakalım.

FLO’nun iş alımı yapacağı departmanlar:

– MAĞAZA MÜDÜRÜ
– DÖNEMSEL SATIŞ DANIŞMANI
– MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI

FLO İş Başvurusu

http://www.kariyer.net/flo-is-ilanlari-c6024-p37383/ Bu linki kullanarak FLO’nun güncel iş ilanlarını detaylı şekilde görüntüleyebilir ve sonrasında başvuruda bulunabilirsiniz.

FLO Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.