Finansbank Tüketici Kredisi

Finansbank Tüketici Kredisi

Finansbank tüketici kredisi ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde acil nakit ihtiyacımızı uygun faiz e esnek ödeme seçenekleriyle karşılıyor. Finansbankın çıkarttığı tüketici kredisi daha önce görülmemiş vade seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Önceden tüketici kredileri en fazla 36 aya kadar vadeli olabiliyorken artık 48 aya kadar vadelendirilebiliyor. Vadenin artması bizi ne kadar etkiler diye düşünmeyin çünkü vade kredinin çıkıp çıkmamasında çok etkilidir.

Finansbank Tüketici Kredisi Sözleşmesi

Bankaya gittiğimizde krediye başvurduğumuzda ve olumsuz sonuç aldığımızda bu sonuç sadece bizim kredi puanımızla ilgili değildir. Krediye başvururken birçok farklı etken bizim kredi alıp almamamızda etkilidir. Bunlardan biriside vadedir. Neden mi? İşte cevabı. Kredi kullanmak için başvurduğumuzda ne kadar istediğimiz ve ne kadar vadede ödemek istediğimiz sorulur. Kredi için başvurduğumuz rakamın aylık taksitleri eğer maaşımızın %60 ından fazla ise kredimiz red yer. Kredi red olunca acil nakit ihtiyacımızı karşılayamayız. Fakat artık bu sona eriyor. Finansbank la kredi taksitlerimizi 48 ay vadeye çıkartırız ve bu şekilde ödeyeceğimiz taksit tutarı maaşımızın %60 ını geçmez. Bu şekilde krediye başvurduğumuzda red edilmez ve acil nakit ihtiyacımızı kolayca karşılayabilmiş oluruz.

Finansbank Tüketici Kredisi Hesaplama

Finansbank tüketici kredisinin bir diğer özelliği ise krediyi istediğimiz yere harcayabiliyor olmamızdır. İster sağlık, ister turizm, ister eğitim, ister eğlence nereye istersek harcayabiliriz. Yani konut kredisi veya taşıt kredisi gibi sadece almak için başvurduğumuzu almak zorunda değiliz. Faiz oranlarının düştüğü günümüzde ihtiyaçlarımızı karşılamak için vadelerde uzatılmışken bu fırsatlar kaçırılmamalı. Bütün bu nakit ihtiyacımızı karşılamak için yapmamız gereken en yakın Finansbank şubesine gitmektir. Ayrıca hibe krediler için Avrupa Birliği Hibe Kredisi göz atmanızı tavsiye ederiz.

Finansbank Tüketici Kredisi Borcu Öğrenme

Finansbank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmemiz gerekir. Müşteri temsilcisi bizden Nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet ister. Çünkü TC kimlik numaramızla kredi puanımızı yani kkb puanımızı görmesi gereklidir. Kredi puanımız bizim kredi geçmişimizi bir başka deyişle bankalara olan borçlarımızı gösterir. Bu borçların nasıl ödediğimiz gecikmemiz olup olmadığını gösterir. Bütün bunlar kredi çekebilmemiz için gerekli aşamalardır ve kredi puanı yüksek olan kişiler yani borçlarını zamanında düzgün olarak ödemiş kişiler daha hızlı ve kolay kredi kullanırlar.