Evde Ceviz Ayıklama İşi ile Para Kazan

Evde Ceviz Ayıklama İşi ile Para Kazan

Evde ceviz ayıklama işi en eski ek iş yöntemlerinden bir tanesidir. Ceviz ayıklama, ceviz kırma işi, ceviz ayırma işi olarak bir çok adı vardır. Genellikle şarküteri sahipleri bu işi tanıdıklarına çevrelerine akrabalarına verirlerdi. Ama günümüzde hızla büyüyen tüketim alışkanlıkları çerçevesinde, ceviz işinde de büyümeler gerçekleşti. Ve makina almak istemeyen firmalar bu işi ev hanımlarına yaptırarak hem onların geçimine katkı sağlıyor hem makina yüzlerce milyar vermekten kurtuluyorlar.

Ceviz ayırma işi yapmak istiyorum

Evde ceviz ayıklama işi için biraz sabıra ve evde çalışacak vakte ihtiyacınız olacak. Çok zor bir iş değil. Dikkatli olduktan sonra hızlıca öğrenebileceğiniz ve öğrendikçe hız kazanacağınız bir iş. Yaptığınız kilo başına para kazanacağınız için elinizin ne kadar pratikliğe alışacağı önemli bir konu hızlı bir şekilde bu işi yaparsanız iyi bir ek gelir elde etmiş olursunuz.

Ceviz kırma işi nasıl yapılır

Evde ceviz ayıklama işi için yapmanız gereken tek bir şey var, cevizi dikkatli bir şekilde kırıp, içini çıkarıp, içindeki sert katmanları ayırıp temiz bir şekilde tüm cevizleri ayırmak. Tek yapmanız gereken nokta burası. Dikkat etmeniz gereken noktalar ise, cevizi çok sert darbelerle kırmamanız gerektiği. Eğer o şekilde kırarsanız tüm ceviz un ufak olacağı için pek iyi olmaz. Aracı firmalar sizden bütünler ve büyük şekilde kırmanızı istiyorlar. Birde ayırdığınız cevizleri tekrar kontrol ederek içerisinde sert cisim var mı yok mu iyice kontrol etmeniz gerekiyor.

Evde ceviz işi veren firmalar

Evde ceviz ayıklama işi için çevrenizdeki şarküteriler ile konuşup onlara bu işi yapabileceğinizi belirtebilirsiniz. Ve ya bunlarla hiç uğraşmayıp yorum bölümüne ilçenizi yazabilirsiniz. Böylelikle eğer sizin çevrenizde bu işi veren firmalar var ise mail yoluyla sizlere yönlendirilecektir. Güvenlik nedeniyle firmaların adreslerini sayfamızda paylaşamıyoruz.

Ceviz ayıklama işi ile ek gelir

Evde ceviz ayıklama işi ortalama bir asgari ücret kazandıran bir ek iştir. Kilo başı ücretlendirmesi vardır. Ve ne kadar hızlı yapıp ne kadar fazla yaparsanız o kadar para kazanırsınız. Eğer ekibinizi kurarsanız çok daha fazla iş alır ve onların yaptığı işler üzerinden de ek gelir kazanabilirsiniz. Günde 5 saat çalışan bir ev hanımı günde 1400 TL’ye yakın bir ek gelir kazanabilir. Eğer başka işlerde yapabileceğinizi düşünüyorsanız, evde paketleme işleri ve evde nikah şekeri işi sayfalarımıza bakabilirsiniz.

Evde ceviz ayıklama işi ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.

161 yorum

  1. Tüm gün evdeyim ankara sincanda oturuyorum iki kişiyiz hızlıyızdır acil ihtiyac var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim..

  2. iyi akşamlar ben rahat sız oldugum için bıyerde calışamıyorum oyuzden evde iş aradıgım için sıze baş vurmak isdedım ben antalyada yaşıyorum bana yardım cı olur sanız sevınırım

  3. ise ihtiyacım var 3 tane çocuğum var bana donus yaparsanız sevinirim el sanatları kız meslek lisesi mezunuyum.. el becerim çok iyidir..

  4. adana da oturuyorum.yürüme engelliyim .. evde ceviz ayıklama işini yapabilirim..bana ulaşırsanız çok mutlu olurum..işe ihtiyacım var..

  5. Merhaba ben Ayşegül Çelik evde ceviz kırmak istiyorum daha önce bu işi yaptım deneyimliyim 6 kişilik bir kadromuz var çok ihtiyacım var bana ulașırsanız sevinirim

  6. Mrb biz 4 kişilik bir ekibiz acil iş beklemekteyiz ayrıca işi zamanında teslim ederiz ve el becerimize guvenmekteyiz acil dönüş beklemekteyiz diyarbakırda ikamet etmekteyiz

  7. Ben antalya muratpaşa da yaşıyorum ev hanimiyim evde ek is olarak ceviz kırma kina çiçeği gibi cesitli islerde el becerim var bebek patigi de yapabilirim cevabinizi bekliyorum

  8. Mrblr çorum da ikamet ediyorum 5 kişilik bir ekibimiz ceviz kırma, ayıklama, işlerinde tecrübelıyız önemli olan cevizin içini bütün çıkarmaktır. temiz, düzenli ve güven çerçevesinde bu işi yapmak istiyoruz. görüşleriniz bizim için önemlidir teşekkür ederiz.

  9. Günaydın.. Ceviz kırma işini yapmayı istiyorum. İstanbul Fatih te oturuyorum. Dönüşü merakla bekliyorum. Sağlıkla hayırla kalın……

  10. Daha önce 6 yıl kadar yaptım bu işi Konya’da bir lokum firmasına tekrar yapmak istiyorum 3 kişilik ekibin var ilgilenirseniz sevinirim konya Selçuklu da ikamet ediyorum

Yorumlar kapatıldı.