Denizbank Proje Kredisi

Denizbank Proje Kredisi

Denizbank proje kredisine iş kurmak için başvurabilirsiniz. İş kurmak isteyenlerin , işini geliştirmek , büyütmek isteyenlerin , yeni bir şeyler üretmek isteyenlerin yanında Denizbank proje kredisi var. Denizbank proje kredisini projelerinizi hayata geçirmek için kullanabilirsiniz. Sadece bu amaçla kullanılabilen bir kredi türüdür. Başka ihtiyaçlarınıza yönelik bir kredi kullanmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine başvurarak veya diğer yazılarımızı da inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bir başka devlet destekli hibe kredi için Avrupa Birliği Hibe Kredisi göz atabilirsiniz

Denizbank Proje Kredisi Başvuru

Proje kredileri yönünden devlette bizleri desteklemektedir. Genç girişimcileri de desteklemektedir ve kendi işini kurmak isteyenlerin önünde engelleri kaldırmaktadır. Ancak hangi bankaya başvurursak vuralım dikkat edilecek en önemli şey kkb puanımızdır. Kkb puanımız bizim kredi geçmişimizle ilgili , ödemelerimizi düzenli yapıp yapmadığımızla ilgili bir puandır. Bu puan ne kadar yüksek olursa kredi çekme ihtimalimiz de bir o kadar artacaktır. Kkb puanımız düşük çıktı diyelim ki yapmamız gereken şey kefil bulmak olacaktır. Bulduğumuz kefilin ne iş yaptığı burada önem taşımaktadır. Devlet memuru olan bir tanıdığımızdan yardım istersek daha avantajlı konuma geçeriz çünkü sabit ve sürekli bir geliri vardır. Böyle olması bankalara güvence vermektedir ve bizimde işimizi kolaylaştırmaktadır.

Denizbank Proje Kredisi Gerekli Evraklar

Denizbank proje kredileri 120 aya kadar vade imkanı sunabilmektedir. İlk 3 ay ödemesiz seçeneğiyle biraz cebimizi de rahatlatabiliriz.  Projemize göre vademiz ve aylık ödeyeceğimiz tutar belirlenir. En yakın Denizbank şubesine projemizle giderek kobi müşteri hizmetlerinden sıra numarası alarak kobi müşteri temsilcisinden yardım alabiliriz. Temsilci bizden belirli bir planlama yapmış olmamızı bekler. Nasıl bir iş kuracağımızın planını bizden isteyebilir. Bunun için detaylı iş planı yapmamız gerekecektir. Bu hem bizim önümüzü daha rahat görebilmemizi adımlarımızı daha sağlam atabilmemizi sağlar hemde müşteri temsilcisine kendimizden ne kadar emin ve işe karşı ne kadar istekli olduğumuzu göstermiş oluruz.

Denizbank Proje Kredisi Gerekli Evraklar

Kobilerin teşvikleri konusunda aklımıza takılan soruların yanıtlanması ve bizim en doğru ve net şekilde yönlendirilebilmemiz için Denizbank’ ın kendi internet sitesinden bulabilir ve buradan kobiler en uygun devlet desteklerini hibelerini bulabiliyor. Buradan yardım alabiliriz veya en yakın Denizbank şubesine giderek kendi işimizin patronu olma yolunda adımlar atabiliriz.

 

 

2 yorum

  1. hiç bir kurum yardım edecek bir birey yok kendi işimi kurup devletime milletime faydalı biri vergisini odeyen kendi işi ile ilgilenen biri olmak istiyorum bana inşat uzeri işlerde yardım edecek bir yer arıyorum duvar catı kalıp ve yayla bahce evi yapıp satacagım evler ve her zaman calısabilecek palet uretimi yapmak isterim saygılar.

Yorumlar kapatıldı.