Denizbank Esnaf Kredisi

Denizbank Esnaf Kredisi 

Denizbank esnaf kredisi esnafın yüzünü güldürecek teminat sorununu çözecek fırsatlar sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olan esnafa, işletme sahibine zor gününde yardımcı oluyor teminat destekli kredi kullandırarak esnafın elini rahatlatıyor. Büyük şirketlerle yarışmak zorunda kalan esnaf acil nakit ihtiyacı olduğunda büyük şirketler gibi kolayca para bulamadığı için ve teminat bulmaktada zorluk yaşadığı için bazen esnaflığı bırakıyor fakat yeni çıkan Denizbank esnaf kredisi bunların hepsine bir son verecek. Bir diğer hibe kredi için Kosgeb Hibe Kredileri göz atabilirsiniz

Denizbank Esnaf Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Denizbank esnaf kredisi Kredi garanti fonu ile Denizbank arasında imzalanan anlaşmayla tüm reklamlarda duyuruldu geçtiğimiz günlerde. Kredi garanti fonu teminat sıkıntısı yaşayan esnafa destek olmak için kurulan bir devlet kuruluşudur. Bir kamu kuruluşu olan Kredi garanti fonu esnafa teminat konusunda destek olmaktadır. Kredi garanti fonuna başvururuz eğer başvurumuz onaylanırsa KGF bizi bankaya yönlendirir bankada onaylarsa elimizi rahatlatacak veya yeni bir iş kuracak krediyi kullanabiliriz.

Denizbank Esnaf Kredisi Faizsiz

Esnafın zor günlerden geçtiği bu günlerde elini rahatlatmak için harekete geçen Kredi Garanti Fonu belli başlı bankalarla anlaşarak kredi kullanmak isteyip teminat bulamayan bundan dolayı kredi kullanamayan esnafa destek olmak için kendisi kefalet verir ve esnafa kredi çıkmasını kolaylaştırır. Kefalet demek bir kişinin veya bir kurumun kredi çekecek kişiye kefil olması demektir.İşte Kredi garanti fonu da tam olarak bu işlemi yapar ve kredi kullanmak için teminat sıkıntısı çeken esnafa kefil olur. Bankadan kredi çekerken nasıl bazen bankalar bize kredi çıkmadığını fakat kefil bulabilirsek krediyi kullanabileceğimizi söylüyorsa ve biz kefil bulunca kredi kullanabiliyorsak Kredi Garanti Fonu da bir devlet kuruluşu olması vesilesiyle bize kefil olursa kredi çıkması kolaylaşır.

Denizbank Esnaf Kredi Başvurusu

Kredi Garanti fonu ile kredi kullanmak istiyorsak en yakın Denizbank şubesine veya Kredi garanti fonu merkezine gidebiliriz. Bankaya gittiğimizde kobi müşteri temsilcisi ile görüşmemiz gerekir. Kobi müşteri temsilcisi bizim kredi puanımızı sistemden sorgular ve kredi puanımızın kredi kullanmaya yeterli olup olmadığını belirler. Kredi puanımız ne kadar yüksekse yani geçmişteki kredi borçlarımızı kredi kartı borçlarımızı ne kadar düzenli ve gününde ödediysek kredi çıkma ihtimali o kadar yüksektir ve kredi puanımızda o kadar yüksektir.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.