Civil Bayilik Şartları

Civil Bayilik Şartları

En az yetişkinler kadar artık bebek ve çocuklarda giyim konusunda kendilerine düşkünler. 🙂 Bizim geleceğimiz olan bebeklerin güzelliğine güzellik katmak için en doğru giyim ürünlerinin tercih edilmesi gerekiyor. Bebek ve çocuk giyimi konusunda sektörünün lideri konumunda bulunan Civil’in Civil bayilik şartları karşılayarak bayisi olabilirsiniz. Öte yandan Beko Bayilik Şartları ve Casper Bayilik Şartları gibi konuları da inceleyebilirsiniz.

Civil Bayilik Şartları 2016

Sektöründe lider konumda bulunan Civil, yurt genelinde yüzlerce farklı ve dikkat çekici mağazasıyla aktif olarak hizmetini sürdürmektedir. Bu denli önemli bir mağaza ağını bayilik sistemine borçlu olan marka, Civil bayilik şartları karşılayan herkese bayilik ve mağaza açma yetkisi vermektedir. Peki, bu bayilik şartları içerisinde neler yer alıyor? Gelin hep beraber bakalım.

Öncelikle tekstil ve giyim perakendeciliği konusunda iyi seviyede bilgi sahibi olmanız, Civil bayilik şartları içerisinde büyük öneme sahiptir desek yanlış olmayacaktır. Yani tekstil ve perakendecilik konusunda bilgi donanımınız yeterli seviyede olmalı. Bu hususu karşılamadığınız takdirde mağazanızı açtığınızda ciddi şekilde bir yabancılık yaşayabilme olasılığınız yüksektir.

Civil Bayilik Nasıl Alınır?

Diğer yandan bebek ve çocuk giyimi konusuna da ilginizin bulunması çok önemlidir. Bebek ve çocuk giyimi konularına ilgi sahibi olmanız ve bu konuları sevmeniz, işinize sadık ve bağlı kalma konusunda çok önemli ve büyük rol oynayacaktır. Eğer çocuk ve bebek giyimi konularına karşı bir ilgi ve alakanız yoksa bu işi yapmanızı açıkçası pek de önermeyiz, çünkü sevmediğiniz bir alanda iş yapmanız olumsuz etki edecektir.

Civil bayilik şartları kapsamında sizden istenen şartlar bunlarla da sınırlı değil. Bir Civil şubesi açmak istiyorsanız mutlak suretle iyi seviyede sermayeniz veya finansal desteğinizin olması gerekmektedir. Zira sektör pek de kolay bir sektör değildir ve bu sektöre ayak uydurabilmek için dikkat çekici noktada iyi bir mağaza açmanız, devamlılık açısından çok önemlidir.

Civil Bayilik Koşulları

Civil bayilik şartları ile ilgili aktarmamız gereken birkaç hususta vardır. Bayilik almak istiyorsanız girişimci bir karakter olmanız, tuttuğunu koparacak derecede bir hırsınızın olması ve işinize bağlı bir insan olmanız büyük önem arz etmektedir. Ayrıca işinizi geliştirmek için yeniliklere açık bir yapıda olmanızda bu iş ve daha pek çok işte size avantaj ve fayda sağlayacaktır.

Civil’den bayilik almak için yerine getirmeniz ve karşılamanız gereken hususlar bunlardan oluşmaktadır.

Civil bayilik şartları ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.

44 yorum

  1. Antalya da cıvıl bayiliği açmayı düşünüyorum şartlar ne nasıl bir yol izlememiz gerekiyor bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Şanlıurfa’da Civil bayiliği açmayı düşünüyorum , şartlar ne nasıl bir yol izleneceği hususunda yardımcı olursanız sevinirim.
    İyi Çalışmalar

  3. Ben 100 bin nufuslu ve halki milliyetci olan bir ilcede kahta da bayilik almak istiyorum bana ulasirsaniz ve gerekli finansal sartlar hakkinda bilgi verirseniz sevinirim

  4. Ben Van’da bayıli almak isterim bu konuda cuk araştırdım ana cadde üzeri yaklaşık 300 m2 anlaşma yaptığım bi iş yerim var ilgilenirseniz sevinirim iyı çalışmalar

  5. selamlar ,

    bebek ve çocuk giyimle alakalı istanbul anadolu yakasında mağaza açmak istiyorum uygun şartları olan bayilik veren firmalarla alakalı bilgi almam mümkün mü

Yorumlar kapatıldı.