Çimsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Çimsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Sabancı Holding bünyesinde bulunan ve çimento ve inşaat ürünleri alanlarında hizmet vermekte olan Çimsa, iş geliştirme çalışmaları kapsamında personel alımlarını sürdürüyor.

Çimsa’nın iş alımı yapacağı departmanlar:

– MAKİNE BAKIM MÜHENDİSİ
– UFRS RAPORLAMA VE KONSOLİDASYON UZMANI
– HAMMADDE MÜHENDİSİ

Çimsa İş Başvurusu

Çimsa’nın iş ilanlarına başvuruda bulunmak için http://www.kariyer.net/cimsa-is-ilanlari-c13360-p0/ linkini kullanabilirsiniz. Özgeçmişiniz ile hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz.

Çimsa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.

3 yorum

  1. The bike is very much out of warranty, & it’s possible or even highly likely that the ridge is a wear characteristic of the seat, not a an original design feature, & it is completely beyond BMW or Corbin Pacific’s control.VN:F [12]1.._11699(from 0 votes)

Yorumlar kapatıldı.