İşe Giriş | isegiris.com - 19 Eylül 2019, Perşembe

Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

20 Ağustos 2016
Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 için yorumlar kapalı
1.084 kez görüntülendi

Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Perakende mağazacılığın güçlü isimlerinden biri olan Boyner, mağazalarında görevlendirmek üzere yeni personel alımları gerçekleştiriyor. Boyner’in paylaşmış olduğu ilanları inceleyerek size uygun olana başvuru gerçekleştirebilirsiniz. İlanların detaylarını ve başvuru yerini açıklıyoruz.

Boyner’in personel alımı yapacağı departmanlar:

– Kategori Satış Yöneticisi
– Prova Mankeni
– Satış Danışmanı
– Mağaza Müdürü
– Müdür Yardımcısı
– Dönemsel Tedarik Sorumlusu

Boyner İş Başvurusu

http://www.kariyer.net/boyner-buyuk-magazacilik-a-s-is-ilanlari-c1102-p1108/ Linkinden Boyner iş ilanlarını detaylı olarak görüntüleyebilir ve başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.

Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Brandywine dedi ki:

    Maya,I am glad to hear that you kicked the ocean’s ass again today. Your strength, bravery and way with words continue to amaze me. Thank you for sharing Ronan’s story.Heidi GavuraeVancoller, WA