0,95 Faizli ihtiyaç Kredisi

0.95 Faizli ihtiyaç Kredisi

İnsanlar, hayatlarının belli dönemlerinde belli sıkıntılar yaşayıp maddi anlamda zor duruma düşebilir. Bu tip durumda eşten dosttan borç para istemek pek de mümkün olmuyor. Zira kimisinin verecek durumu olmuyor, kimisi de güvenemeyerek vermek istemiyor. Bu noktada bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi yardımımıza koşarak bizi maddi anlamda rahatlatıyor. Özellikle düşük faizli ihtiyaç kredisi, ihtiyaç sahipleri için değerlendirilmesi gereken büyük bir avantajdır. Şu sıralar bankalar, 0.95 faizli ihtiyaç kredisi sunarak gerçekten çok düşük faiz oranıyla uzun vadeli ödeme seçeneğiyle birlikte nakit ihtiyacı olan kişilere hiçbir zorluk yaşamayacağı biçimde ihtiyaç kredisi vermektedir. İşiniz için kredi ihtiyacınız var ise iş kurma kredisi sayfamıza göz atabilirsiniz.

0.95 Faizli ihtiyaç Kredisinin Avantajları Nelerdir?

Öncelikle ihtiyaç kredilerinin genel anlamda avantajlarından bahsetmek gerekli bu noktada. İhtiyaç kredileri, diğer kredi türlerine göre (konut kredisi, araç kredisi vb.) çok daha az faiz oranı sunmaktadır. Bununla birlikte ihtiyaç kredisi daha kolay bir biçimde alınabilmektedir. Öyle ki, ihtiyaç kredisi başvurunuz bankadan bankaya değişiklik göstermek üzere gelişen teknoloji ile birlikte aynı gün sonuçlanmakta ve olumlu olduğu takdirde hızlıca hesabınıza yatırılmaktadır. 0.95 Faizli ihtiyaç kredisi ile ihtiyaç sahipleri, fark edemeyecekleri kadar küçük bir meblağ ile kredi alabilmekte. Yani örnek vermek gerekirse, bu rakamlara ihtiyaç kredisi almak mümkün değil fakat 100 bin lira tutarında 0.95 faizli ihtiyaç kredisi aldığınız takdirde ödemeniz gereken faiz ücreti sadece bin lira. Bu faiz miktarı, 50 bin liralık 0.95 faizli ihtiyaç kredisi ile sadece 500 lira olmaktadır. Küçük bir hesaplama yaparak ihtiyacınız olan tutar karşılığında ne kadarlık bir faiz ücreti ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

ihtiyaç Kredisinin Olumsuz Yanları

İhtiyaç kredisinin olumlu yanlarının yanı sıra birkaç olumsuz yanı da vardır. Bunlardan en dikkat çekeni, yüksek tutarda bir meblağ sunmamasıdır. Yani örnek olarak 0.95 faizli ihtiyaç kredisi ile 100 bin liralık bir meblağ almanız en azından günümüz şartlarında mümkün değil. İhtiyaç kredileri, maksimum 10 bin lira seviyelerine kadar çıkabilmektedir.

0.95 Faizli ihtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Günümüzde birçok banka 0.95 faizli ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Özellikle İş Bankası, Vakıfbank ve Garanti Bankası bu konuda ciddi avantajlar içeren kredi çözümleri sunmaktadır. Bu bankaların ihtiyaç kredilerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

0.95 Faizli ihtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

0.95 Faizli ihtiyaç kredisi almak için ilk önce krediyi alacağınız bankayı ve bankanın ilgili kredisini seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında seçtiğiniz bankanın müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek alacağınız kredi, faiz ve vade gibi konuları konuşup en nihayetinde de krediyi alma işlemlerine başlayabilirsiniz. Bu noktada gerekli işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte krediniz kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Kredi tutarınızı hesabınızda gördüğünüz anda çekip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi alırken, ihtiyacınıza ve durumunuza göre en uygun krediyi seçmeye özen göstermeye çalışmanız sizin yararınıza olacaktır.

2 yorum

  1. Borcum var kredimi yapılandırdım ama kartlar takipte borcumu odeme zorluğu çekiyorum kamudan emekliyim Ziraat bankasından maaş alıyorum 3 ayda bir Mersinde oturuyorum bana yardımcı olursanız memnun olurum irtibat telefonu 5309396234 lütfen yardım edin

Yorumlar kapatıldı.