İşe Giriş | isegiris.com - 17 Nisan 2019, Çarşamba

Yapı Kredi Taşıt Kredisi

22 Ocak 2017
Yapı Kredi Taşıt Kredisi için yorumlar kapalı
1.052 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yapı Kredi Taşıt Kredisi

Yapı kredi taşıt kredisi hayalimizde ki araca kavuşmamız için cazip fırsatlarla yanımızda gözüküyor. Faiz oranı ve uygun ödeme seçenekleriyle bizlere yardımcı olmak için her imkanı sunuyor. İstediğimiz araca sahip olmak için senelerce para biriktirmek zorunda kalabiliriz. Elimizde nakit paramız olmayabilir. Bunlar hiç önemli değil artık. Yapmamız gereken şey yapı kredi şubesine gidip bireysel müşteri temsilcisinden bu konuda yardım istemek.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Borç Sorgulama

Yapı kredi taşıt kredisi ister sıfır araç olsun ister ikinci el araç olsun fark etmeden 48 aya kadar vaade sunuyor. Yalnız ikinci el araçların 10 yaşına kadar olması önem taşıyor. Hangi marka hangi model olursa olsun taşıt kredisi kullanabiliyoruz. Önemli olan bize uygun , beklentilerimizi karşılayan bir araça karar verebilmek. Alacağımız arabaya karar verdiğimizde yapı kredi taşıt kredisinden kefilsiz bir şekilde kredimizi çekebiliriz. Çektiğimiz krediyi istediğimiz kadar vaade yaptırabilir ödeme seçeneklerimizi bütçemize göre ayarlayabiliriz. Faiz oranlarına baktığımız da ikinci el ve sıfır araba faiz oranları değişmektedir. Bu konuda kesin ve doğru bilgi almak için yapı kredi şubelerine giderek orada bireysel müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek bilgi sahibi olabiliriz. Ayrıca hibe krediler Devlet Destekli Hibe Kredi için göz atabilirsiniz

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama Aracı

Yapı kredi taşıt kredisi isminden de anlaşılacağı gibi yalnızca araç alımlarında kullanılabilir. Başka ihtiyaçlarımızı gidermek için kredi çekmek istiyorsak başka yazılarımızdaki bankaların diğer kredi seçeneklerine göz atabiliriz. Diyelim ki kredi başvurusunu yaptık ve herhangi bir sorun çıkmadı kredimiz onaylandı. Faiz oranlarımızı ödeme seçeneklerimizi ayarladık o anki bütçemize ve ödeyebilme kapasitemize göre. Belirli zaman geçti ve artık kredimiz bizim için uygun koşulları sağlamamaya başladı. Ne yapmamız gerekiyor? Yapabileceğimiz en basit şey hemen krediyi çektiğimiz şubeye gidip kredimizi yapılandırmamız olacaktır.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Nasıl Alabilirim

Taşıt kredisi alabilmemiz için kredi geçmişimizin temiz ,  kredi puanımızın yüksek olması gerekmektedir. Kredi puanımız düşük olduğunda kredi çekemeyiz buna banka izin vermez. Bu demek değildir ki hiç kredi kullanamayacağız. Ödemelerimizi zamanında yaparsak 3-4 ay kredi kartı ödemelerimiz varsa eğer düzgün bir şekilde ödersek kredi puanımız da yükselecektir. Tekrardan bankaya gidip başvurduğumuzda kredi puanımızı kontrol ettiklerinde yükseldiğini göreceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.