İşe Giriş | isegiris.com - 14 Eylül 2019, Cumartesi

Burger King Bayilik 2016

18 Mart 2016
1.614 kez görüntülendi

Burger King Bayilik 2016

Burger King Bayilik 2016

Burger King bayilik 2016 Türkiye’de ki en eski fast food zincirlerinden bir tanesi. Siz de eğer bulunduğunuz bölgede Burger King’in bayiliğini almak istiyorsanız detaylı şartlara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Burger King ‘in ana firması Tab Gıda bayilik çalışmaları ile ilgilenen birimdir. Eğer sizde bayilik almak istiyorsanız yazımızın sonunda bulunan, Tab Gıda bayilik için oluşturmuş olduğu mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Burger King bayilik 2016 şartları için en önemli faktör iyi bir özgeçmişe sahip olmanız ve yeterli yatırımı yapabilecek bütçenizin olmasıdır.

Burger King bayilik adaylarında aranan özellikler

TAB Gıda olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Eğitim durumu nasıl olmalı ?

Burger King bayilik 2016, Seçilen işletmeci adayı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Tab Gıda bayilik için ne gibi destekler veriyor ?

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Burger King bayilik 2016 ücreti

Yatırım bedeli, Burger King için 700.000 USD+KDV ’den başlamaktadır.

Burger King bayilik 2016, TAB Gıda’nın Sub franchisee’lere verdiği restoran işletmeciliği süresi Burger King için 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden %13 royalty alınmaktadır.

Nerede Burger King açılabilir ?

Burger King bayilik 2016, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekânda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

Burger King bayilik nasıl alınır ?

İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alan ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımız için depolar dâhil 100 m2 alan yeterli olacaktır.

İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları doğrultusunda kontrol edilir.

Bayilik için detaylı bilgi ve iletişim

Detaylı bilgi için (0212) 310 66 00 numaralı telefondan ve [email protected] adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Joeie dedi ki:

    Shiver me timbers, them’s some great inntmraoiof.