İşe Giriş | isegiris.com - 19 Ağustos 2018, Pazar

Albaraka Taşıt Kredisi

Albaraka Taşıt Kredisi

Albaraka Taşıt Kredisi

Albaraka taşıt kredisi ile faizsiz bankacılıkta devrim yaratacak kredi imkanı bulunmakta. Faizsiz bankacılıkta ülkemizde faaliyet gösteren Albaraka taşıt kredisi çıkarttığı ve geri ödemelerde kar payı oranı çok düşük. Faiz kullanmayan kar payı seçeneğini kullanan albaraka taşıt kredisi ile diğer bankalar arasında fark yaratıyor ve hayallerimizdeki araca ulaşmamızı sağlıyor. Ayrıca hibe kredisi için Avrupa Birliği Hibe Kredisi  göz atabilirsiniz

Albaraka Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Taşıt kredilerinde en önemli nokta çekeceğimiz kredinin sadece araç satın alma için kullanılabilmesidir. Banka bize parayı araç satın alacağımız için  krediyi çıkartır ve arabanın üzerinde rehin koyar.Rehin işlemi kredimizi ödemezsek banka parayı arabayı satarak tahsil edeceği kredi çektiğinde hemen arabanın üzerine rehin koyar. İhtiyaç kredilerinden daha farklı bir sistemle çalışan taşıt kredilerinde rehin işlemini yapmak tamamen bankaya aittir ve bize ayrıca bir masraf yansıtılmaz.

Albaraka Taşıt Kredisi Başvurusu

Albaraka taşıt kredisi kullanabilmek için yapmamız gereken tek şey en yakın Albaraka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcimizle konuyu görüşmektir. Bankaya giderken yanımıza nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport almamız gereklidir. Ayrıca yanımızda eğer çalışansak maaş bordromuzu, eğer firma sahibi isek firmamızın mali verilerini götürmemiz gerekir. Firma sahibi ise son dönem mali verilerini götürmemiz yeterli olabilir. Çalışanlar ise son 3 aylık maaş bordrosunu yanında götürebilir. Çalışanlar için maaşı eğer resmiyette düşük yatıyor ve bundan dolayı kredi kullanamıyorsa firmasının muhasebe departmanından alacağı imzalı kaşeli maaş bordrosu işimizi görebilmektedir.

Albaraka 2.El Taşıt Kredisi

Albaraka diğer bankalardan farklı olarak faizsiz sistemle çalışmaktadır. Faize duyarlı olan herkesin rahatça kredi kullanabileceği bir sistem olan faizsiz bankacılık Albaraka tarafından benimsenmiş ve ülkemizde de uygulanmaktadır. Uygun geri ödeme koşullarına sahip banka araç satın almak isteyenleri şubelerine beklemektedir. Şubeye gidecek olan kişilere tavsiyemiz yukarıda sayılan evrakları eksiksiz olarak götürmeliler. Eğer evraklar tam olarak gidersek müşteri temsilcimizin işi daha kolaylaşır ve bu kolaylaşan iş bizim krediye kavuşmamızı daha erken sağlar. Kredi puanımızda evrakların tam olarak götürülmesi kadar önemlidir. Kredi puanımız düşük yani geçmiş borçlarımızı zamanında  ve düzgün ödemediysek kredi çıkması zorlaşabilir.Eğer kredi puanımız yüksek yani kredilerimizi hep zamanında ödediysek kredi çıkması çok daha kolaylaşır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz