Adidas Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Adidas Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Spor ve spor giyim konusunda dünya genelinde tanınan ve popüler hale gelen Adidas, Türkiye şubelerinde görev alacak yeni personel alımı gerçekleştiriyor. Adidas’ın yanı sıra Türk Telekom Personel Alımı İş İlanları 2016 ve Turkcell Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 bakabilirsiniz.

Adidas personel alımı yapılacak pozisyonlar:

– Satış Danışmanı / Adana M1 Boyner Reebok
– Merchandising/Product Planning Specialist (WHS)
– Satış Danışmanı / Genel
– Key Accounts Sales Manager
– Mağaza Müdürü
– Marketing Intern
– Görsel Sunum Uzmanı

Adidas İş İlanı Başvuru

http://www.kariyer.net/adidas-group-is-ilanlari-c1691-p7582/#tblFirmaIlanlari Bu linki kullanarak Adidas’ın yeni ve güncel iş ilanlarının detaylarını görebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Yapılacak başvurular kısa süre içerisinde değerlendirilecektir.

Adidas Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 ile ilgili bilgi almak için, alt kısımda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz. www.isegiris.com internet sitesi, ilanların sahibi bir site değildir. Sadece internet üzerinde var olan ilanları ve site iletişim adreslerinden sitemize başvuran firmaların ilanlarını paylaşmaktadır. Yapacağınız yorumlarda mail adresi kısmına doğru mail adresinizi giriniz. Firmaların tarafımıza başvurması halinde bu mail adreslerine yönlendirme yapılmaktadır. Yorum panelinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sitemiz üzerinde yapılan yorumlarda, sorumluluk yorum sahiplerinin olup, IP adresleri sistemimizde kayıt altına alınmaktadır.